Služby

E-styling

Nemáte čas a zároveň potrebujete pomôcť pri nakupovaní? E-styling je tu práve pre vás! Ide o elektronickú vizualizáciu kombinácií jednotlivých kúskov oblečenia a doplnkov s konkrétnymi internetovými odkazmi na akúkoľvek príležitosť. Finančný limit vášho outfitu si stanovíte sami v objednávkovom formulári spolu s ďalšími požiadavkami.

Cieľom e-stylingu je ušetriť váš čas pri nákupoch a pomôcť vám zladiť jednotlivé kúsky oblečenia tak aby tvorili jeden celok a zároveň zvýraznili vašu postavu. Na základe vašich štýlových a finančných požiadaviek vám zostavíme dva kompletné outfity priamo na vašu postavu, na ktorúkoľvek príležitosť s konkrétnymi internetovými odkazmi, kde si ich môžete kúpiť. Po obdržaní našich outfitov je už na vás či sa rozhodnete si ich kúpiť prostredníctvom e-shopov, alebo sa vyberiete do kamenných obchodov si ich vyskúšať, či si ich necháte len pre inšpiráciu. Veľakrát nie je potrebné aby ste si hneď všetky kúsky išli kúpiť, možno nájdete aj doma vo svojom šatníku niektoré podobné, ktoré môžete využiť pri tvorení vášho nového outfitu.

Nakoľko sa snažíme priblížiť vašej postave a zároveň osobným preferenciám je potrebné vyplniť objednávkový formulár na základe, ktorého vám navrhneme dva outfity, do 3 pracovných dní odo dňa zaplatenia vašej objednávky v cene 45 €.

Outfit zahŕňa:

vrchnú časť odevu (top, pulóver, sveter, cardigan, sako …), spodnú časť odevu (nohavice, jeansy, sukňa…), šaty, topánky, kabelku a doplnky (šál, šperky) ak je to potrebné. + základné typy a rady, ako aj v budúcnosti obliekať váš typ postavy aby ste zvýraznili svoje prednosti a zakryli svoje nedostatky… Hlavne, aby ste sa cítili krásne a dobre ako vo svojej koži 🙂

Outfit štandardne nezahŕňa zimný kabát.

V prípade že máte záujem o doplnenie nami navrhovaného outfitu o zimný kabát, je príplatok 3 €. Túto požiadavku treba uviesť vo vašich požiadavkách – v dotazníku v časti iné informácie, aj cenu, ktorú ste ochotná zaplatiť za predmetný kabát.

Ako vyzerá vytvorený outfit?

Vzorový outfit 1 Hodnota outfitu: 418.91 €

Vzorový outfit
Blúzka: Blúzka Bershka 25.99 €
Okuliare: Okuliare Mango 17.99 €
Kabelka: Kabelka LIU JO 155 €
Bunda: Kožená bunda Mango 99.99 €
Jeansy: Jeansy Mango 39.99 €
Sandálky: Sandálky Zara 79.95 €

Šatníkový styling

Ak každé ráno stojíte pred plným šatníkom vecí a neviete čo si máte obliecť? Ako sa zladiť? Šatníkový styling je práve pre vás! Cieľom tohto stylingu je poradenstvo a analýza vášho aktuálneho šatníka. Následne vám vytvorím vhodné návrhy kombinácií jednotlivých kúskov, ktoré už máte doma a prípadne ich oživím novými kúskami či doplnkami, samozrejme pri rešpektovaní vášho štýlu a finančných možností.

Zo zostavených outfitov vám spracujem elektronický záznam pre ľahší a rýchlejší výber, aby sa vám už nestávalo, že si nemáte čo obliecť. :)

Súčasťou šatníkového stylingu je naučiť vás čo vám pristane, ako to nosiť, ako nakupovať, aby ste zbytočne nevyhadzovali peniaze za nové vecí, ktoré doma budú len zapĺňať skriňu. Výsledkom budú aj elektronické vizualizácie, ktoré vám spríjemnia a urýchlia každodenný život. Samozrejme, ja si vaše šatníky ukladám a keď v budúcnosti budete potrebovať poradiť s novou vecou, stačí mi ju odfotiť a ja sa pozriem či sa vám hodí do šatníka. :)

Cena: 45 € / hod.

mám záujem

Styling na nákupoch

Zahŕňa poradenstvo a asistenciu pri zostavení outfitu na konkrétnu jednorázovú príležitosť či zostavenie úplne nového šatníka a imidžu, samozrejme však pri rešpektovaní vašich osobných preferencií a finančných možností. Celková zmena (zmenáreň)- vlasy+ vizáž +oblečenie + rady a tipy, na požiadanie, cena dohodou.

Cena pre súkromné osoby: 40 € / hod.

mám záujem

Styling obchodov a výkladov

Zahŕňa poradenstvo a asistenciu pri zostavovaní výkladov a samotných obchodov podľa aktuálnych módnych trendov a požiadaviek objednávateľa.

Cena pre firmy: 40 € / hod.

mám záujem