O nás

Elektronický a osobný stylingNašim cieľom pri elektronickom i osobnom stylingu je ušetriť váš čas a pomôcť vám pri kombinovaní jednotlivých kúskov oblečenia a doplnkov, tak aby ste vyzerali a zároveň sa cítili dobre. Práve z tohto dôvodu sa v obidvoch prípadoch snažíme priblížiť klientovi a spoznať jeho osobný štýl a cítenie. Nakoľko dobrý pocit z oblečenia je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré tvoria náš imidž.

Niečo o mne

Práca osobnej stylistky a blogerky je vlastne mojím splneným snom. Robím to čo ma baví a ešte pri tom mám čas na rodinu a priateľov. Nie vždy to tak bolo.

Pôvodne som vyštudovala Ústav verejnej politiky na UK v BA. Ako sa odo mňa očakávalo, začala som pracovať v tomto obore. Podarilo sa mi dosiahnuť aj celkom dobré umiestnenie „riaditeľka správy majetku štátu“ na MPRV SR. To si asi niektorí hovoríte, dobrý job. Ale stále som nemala pocit, že ma práca napĺňa a vo svojom vnútri ma to stále ťahalo niekde inde. Do sveta módy.

Len to chcelo tú správnu dávku odvahy. A keď som pred 4,5 rokom otehotnela, povedala som si, teraz je ten správny čas. Založila som si elektronický a osobný styling www.ohaknima.sk . A vyšlo to! Takže niekedy stačí len správna dávka odvahy !:)

Moje blogovanie začalo úplne nevinne, ako malé plus pre moje klientky na www.ohaknima.sk . A keďže moje články začali mať väčšiu a väčšiu odozvu, stále mi chodilo viacej klientov prostredníctvom týchto motivačných outfitov, rozhodla som sa založiť samostatný fashion blog www.theladiescoffee.com, ktorý je samozrejme prepojený s pôvodným fashion poradenstvom.

A prečo práve theladiescoffee.com? Keďže ako dámu, ženu i matku ma baví okrem módy aj beauty a varenie rozhodla som sa spojiť príjemné s užitočným… Občas tu môžete vidieť aj moju Larinku /3,8r/, ktorá pravdepodobne bude po maminke. Miluje kabelky, šatočky i kožušinky.

Agáta Lekeš - Stylistka

Agáta Lekeš
osobná stylistka, bloggerka,
manželka & mamina

Ako funguje e-styling?

Chcem si objednať styling
 1. Objednávka
  e-Stylingu
 2. Potvrdenie
  objednávky
 3. Úhrada ceny
  objednaných služieb
 4. Potvrdenie
  prijatia platby
 5. Zaslanie 2 vizualizácií
  outfitov