Fashion Blog

Style Italiano & Colors Of the Earth

2 Späť na zoznam článkov

Vybíjané, flitrované jeansy? Možno si poviete: “ Tak to snáď nie! To tu už bolo!” No tento rok, keď som bola v Ríme a videla som všade okolo seba krásne upravené talianky s vybíjanými jeansami, som sa do nich opäť zamilovala :). Len ich treba kombinovať s rozvahou, ak samozrejme vašim cieľom nie je výrazný “rockerský štýl”.

Zvolila som k nim jemné odtiene farieb zeme (odtiene zeme predstavujú farby pôdy, piesku I niektorých plodov, ako je marhuľa či orech), ktoré na mňa pôsobia veľmi prirodzene a zároveň zjemňujú výstrednosť vybíjaných jeansov.

Zloženie outfitu pod fotkami.

style_italiano_1

style_italiano_2

style_italiano_3

style_italiano_4

style_italiano_5

style_italiano_6

style_italiano_7

style_italiano_8

Outfit: cardigan – CelebRities Tricot, jensy – leidiro, biela košeľa – mangano, mokasíny – Gant, okuliare – Emporio Armani.

Ďakujeme, že nás sledujete 🙂
Blogger Agáta Lekešová
Photos www.mirkafoto.sk

Outfit je zostavený z tohtoročných aj minuloročných modelov jednotlivých značiek. Slúži na inšpiráciu a spríjemnie vášho dňa.

Komentáre k článku

pridať komentár
  1. super štýl, ani nie športový ani elegantný, pôsobí na mňa príjemne žensky. Asi si pôjdem niečo podobné zaobstarať 🙂 Vlastne, nemohli by ste mi to navrhnúť vy? Bola by som velmi rada. Ďakujem.

  2. Dobrý deň, samozrejme s radosťou. Len musíte prejsť na hlavnú sránku, alebo si hore na pravo kliknite na: chcem si dať zostaviť outfit, a tam je potrebné vyplniť krátky formulár, aby som vedela aký ste typ postavy a čo máte rada… Aby som mala bližšiu predstavu o vašej postave. Ďakujem.

Nie je možné pridávať komentáre.

beauty bežný deň boyfriend denim do práce elegantné eleganté espadrilles farby zeme free time glamour gumaky high heels holinky hollywood hviezdne outfity jar jeansy jeseň koža/leather kvetiny leopardí vzor leto ležérna elegancia office/do práce pastelové farby plavky pletenina pohodička práca práca/office slnečné okuliare streetstyle summer typy & rady/tips & advices večierok victoria secret voľný čas vysoké opätky vysoké opätky/high heels zima zmenáreň šperky/jewellery