Fashion Blog

Lovely Day At Office

0 Späť na zoznam článkov

Týmto outfitom ma inšpirovala pani Slávka (Office manager,36), ktorá si objednala na ohaknima e-styling –zostavenie outfitu. Keďže som dostala od nej tri ďakovné maily, čo ma veľmi potešilo, som sa rozhodla aspoň raz do mesiaca vytvoriť outfit, ktorý má najlepšiu odozvu v e-stylingu. Zároveň 40% z objednávajúcich rieši otázku práce… “Chcela by som slušný outfit do práce, no nie vyslovene úradnícky typ”, samozrejme plus iné požiadavky.☺

Takýto outfit, bude označený v pravom dolnom rohu logom Oháknima. Zároveň vás chcem uistiť, aby ste sa teraz nebáli posielať maily, že zverejníme konkrétne váš outfit, bude to len veľmi podobný outfit- bude zachovaný štýl s danými požiadavkami zákaznníka.

lovely_day_at_office_1

lovely_day_at_office_2

lovely_day_at_office_3

lovely_day_at_office_4

lovely_day_at_office_5

Outfit: nohavice – Promod, tielko – Zara, sako – H&M, topánky – Humanic, kabelka – Trussardi, náhrdelník – dedictvo po babičke:)

Ďakujeme, že nás sledujete 🙂
Blogger Agáta Lekešová
Photos www.mirkafoto.sk

Outfit je zostavený z tohtoročných aj minuloročných modelov jednotlivých značiek. Slúži na inšpiráciu a spríjemnie vášho dňa.

beauty bežný deň boyfriend denim do práce elegantné eleganté espadrilles farby zeme free time glamour gumaky high heels holinky hollywood hviezdne outfity jar jeansy jeseň koža/leather kvetiny leopardí vzor leto ležérna elegancia office/do práce pastelové farby plavky pletenina pohodička práca práca/office slnečné okuliare streetstyle summer typy & rady/tips & advices večierok victoria secret voľný čas vysoké opätky vysoké opätky/high heels zima zmenáreň šperky/jewellery