Fashion Blog

Ako nosiť jeansy boyfriend-y?

0 Späť na zoznam článkov

Boyfriend-y? Sú štýlové, pohodlné trojšvrťové jeansy. Tie, ktoré ich nemajú v šatníku by sa mali poobzerať po obchodoch alebo vytiahnuť jedny zo svojich starých jeansov a tak trochu ich upraviť, vyhnúť a možno aj rozstrihať! Podľa odvahy. Hodia sa k žabkám, balerínam, lodičkám i k vysokým sandálkam. Môžete ich kombinovať s blúzkami či tričkami. Podľa príležitosti.

Možno si hovoríte, že strih boyfriendov v obchodoch na vás nevyzerá ako na obrázku ☺. V mnohých prípadoch je to pravda, preto pri skúšaní si zoberte do kabínky zúžený strih slim, ale o dva, tri či štyri čísla väčší. To už záleží na vašom pocite, ako voľné ich chcete mať.

Nechajte sa inšpirovať ….

boyfriend_1

boyfriend_2

boyfriend_3

boyfriend_4

boyfriend_5

boyfriend_6

beauty bežný deň boyfriend denim do práce elegantné eleganté espadrilles farby zeme free time glamour gumaky high heels holinky hollywood hviezdne outfity jar jeansy jeseň koža/leather kvetiny leopardí vzor leto ležérna elegancia office/do práce pastelové farby plavky pletenina pohodička práca práca/office slnečné okuliare streetstyle summer typy & rady/tips & advices večierok victoria secret voľný čas vysoké opätky vysoké opätky/high heels zima zmenáreň šperky/jewellery